Sigara Bırakma Kliniği

• Sigarada bulunan nikotin maddesinin son derece güçlü bir bağımlılık yarattığını biliyor muydunuz?

• Peki, sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmak istiyor musunuz?

2 saatlik biorezonans terapisiyle bir seansta sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmak mümkün!

• Hemen arayın, %10 indirimden ve 2 kişi gelene ekstra 85 TL indirimden faydalanın!

Bayrama Özel Kampanyamız ve Ücretsiz Danışma İçin Hemen Arayın.

0532 629 62 00

Sigara Bırakma Terapisi Nasıl Oluyor?

Alman biorezonans teknolojisi ile yapılan terapide amaç, bağımlılık yapan nikotin gibi zararlı maddelerin yaydığı frekansları vücuttan silmektir. Kliniğimizde son bir sigara içtikten sonra, bu sigaradan alınan frekanslar elektronik olarak ters çevrilerek frekans dalgaları şeklinde vücuda geri verilir. Yapılan işlem vücudun nikotin ihtiyacını ortadan kaldırmaya yöneliktir. Terapi sonrasında kişinin aklına sigara gelebilir fakat canı sigara istememektedir.

Biorezonans terapisinden sonra, bağımlılık yapan nikotin maddesine karşı vücutta bir temizlenme hali başlatılmış oluyor. Terapimiz 2 saat sürmektedir, bu sayede 45 dakika yapılan benzer uygulamalardan daha derin ve daha etkili sonuçlar alınabilmekte. Terapi sırasında, sigarayı bıraktıktan sonraki süreçte size destek olacak konularda bilgilendirme yapıyor olacağız. 

 

Terapinin Etkisi nasıl olur?

istanbul biorezonans merkezinde sigara bırakma terapisi nikotinin zararları var

Biorezonans Terapi, vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu tek seans ile ortadan kaldırabilmektedir. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve tedavi gören kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi ’’vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali’’ yaşanmaktadır.

 


Neden Yenihayat Kliniği?

→ Yenihayat Klinik olarak, en son teknoloji Alman menşeli cihazları kullanmaktayız.

→ Sigara bırakma terapimizde daha etkili sonuçlar alabilmek için seanslarımızı 2 saat gibi uzun bir sürede tamamlıyoruz.

→ Biorezonans terapilerimizde vücuda nikotin veya benzeri herhangi bir madde verilmez, iğne veya ilaç kullanılmaz; amaç bu maddelerin bağımlılığından tamamen kurtulmaktır.


 

Sigara bırakma terapimizi 3 aşamada inceleyebiliriz:

 

1. Terapiye Gelmeden Önce

Bırakma zamanınızı işlerinizin anormal derecede yoğun olduğu ve anormal bir stresin hakim olduğu bir zamana denk getirmeyiniz. Gelmeden önce sigarayı azaltmayınız. Yarım günlük bırakmalar yapmayınız, eskiden içtiğiniz kadar içiniz. Sigarayı bırakma gününün öncesi akşam (mümkünse bir kaç gün öncesinden itibaren) alkol almayınız. Son 6 saat kahve içmeyiniz. Bir kaç gün öncesinden itibaren bol sıvı almaya başlayınız. Sigara içmeye devam ediniz. Randevunuza gelirken yanınızda genellikle içtiğiniz marka sigaradan son bir tane kalmasına dikkat ediniz.

 

2. Biorezonans Terapi Günü

biorezonanslar mora terapi ile sigara bırakma

 

Uygulama Öncesi

Uygulama öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz, terapi sırasında küçük bir cam tüp içine söndüreceğiniz bir adet sigarayı kullanacağız. Biorezonans ile frekans temizliği, son içtiğiniz sigaralar üzerinden olacak. Bu yüzden bu sigaraların genellikle kullandığınız marka sigaralar olması önemli.

Uygulama

Biorezonans terapisi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde ve vücudunuzun çeşitli yerlerinde cihazın elektrotları olacak. Uygulama sırasında bir rahatlama sakinlik hali yaşayabilirsiniz. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Daha sonra yapılacak görüşmede, bırakma sürecinde uymanızı önerdiğimiz bazı kurallar, ayrıca psikolojik bağımlılığın üzerine gitmenin yolları anlatılacak.

Uygulama Sonrası

Homeopatik Sıvı: Sigara bırakma tedavisinde sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar sıvı bir karışıma da yüklenecek. İçerisinde bitki özleri de bulunan bu homeopatik sıvı, terapinin devamında evde kullanmanız için hazırlanıyor. Gün içinde aklınıza sigara geldiği zamanlarda bu sıvıdan bir kaç damla dil altına damlatabilirsiniz.

Çip: Homeopatik sıvıya benzer şekilde terapinin devamı için çip de kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. Çipe yüklenen frekanslar sayesinde, çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edilecek. Çip sudan etkilenmeyeceği için vücudunuza çip takılıyken banyo yapabilir ve denize girebilirsiniz.

Biomagnet: Biomagnet tek başına sigara bırakma konusunda yardımcı olabilmektedir, fakat Yenihayat Klinik'teki biorezonans terapisi sonrasında kullanımı başarı oranını daha da artırmaktadır. Biorezonans terapisi sonrasında nikotine ait bilgiler fiziksel olarak vücuttan silinir. Biomagnet sayesinde ise vücutta eksilen endorfin ve serotonin seviyesi tamamlanır. Bu sayede kişi sinirlilik hali yaşamaz. 

 

3. Biorezonans Terapisinden Sonraki Günler

istanbul biorezonans merkezinde sigarayı bıraktıktan sonra danışmanlık mevcuttur

Biorezonans terapisi sonrası, sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon (temizlenme) başlayacağı için hemen su içmeye başlamak gerekmektedir. Çünkü sigaraya ait ve dokularınızda yerleşmiş olan toksinlerin vücutla kurmuş olduğu elektromanyetik bağ, biorezonans terapisi ile kırılmıştır ve bu toksinler olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılacaktır. Bol su içme gerekliliği, bu temizlenme işlemini böbrekler yoluyla hızlandırmak içindir.

Seans sonrası ilk iki gün temizlenmenin en zorlu olduğu dönemdir, bu süreçte yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Bu günlerde alkol alınmaması, düzenli kullandığınız ilaçlar dışında ilaç kullanılmaması, vücudu zorlayacak fiziksel aktivitelerden kaçınılması ve dinlenme önerilir.

Toksinlerin atılımını hızlandırmak için, ilk birkaç gün banyoda biraz daha fazla zaman geçirmek, saunaya girmek veya kese yapmak, cilt yoluyla atılıma yardımcı olacaktır.
Temizlenmenin bir diğer atılım yolu da bağırsaklar olduğundan, sigara bırakma sonrası olası bir kabızlık durumu için önleminizi almanız önerilir. Atılım için bağırsakları daha yoğun kullanan bünyelerde zaman zaman hafif bir ishal durumuyla karşılaşılabilir.

 

Terapinin Yan Etkisi Var mıdır?

Biyofrekans yöntemi çok uzun yıllardır sigarayı bıraktırma amacıyla kullanılmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir ciddi bir yan etki raporlanmamıştır. Ancak sigara tedavisinin ikincil etkisi olan toksinlerden temizlenme safhasında, kişilerin özellikle detoksla ilgili uyarılara uymaması durumunda halsizlik, bitkinlik, uyuşukluk, baş ağrısı, bulantı, terleme gibi şikayetler yaşanabildiği gözlemlenmiştir.

 

Biorezonans Terapisi Kimlere Uygulanmaz?

Biorezonans terapisi, epilepsi hastalarına ve hamileliğin ilk üç ayında önerilmez. Bunun dışındaki herhangi bir sağlık problemi, uygulama için engel değildir.

Merkezimizde yapılmakta olan sigara bırakma terapileri ile ilgili 0532 629 62 00 numaramızdan bize ulaşabilir veya randevu alabilirsiniz.

(Cep telefonu kullanıcısı iseniz numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz).

Sevdiklerinizle birlikte sigarasız sağlıklı bir hayat dileriz.

sizde sigarayı istanbul biorezonans merkezinde bırakabilirsiniz. sigarayı bırakın hayatı bırakmayın. bırakabilirsin


Yenihayat Klinik İletişim Sayfası için tıklayınız.

Diğer Biorezonans Terapileri için tıklayınız.

 

27 comments

Ayşe Aydoğdu

Eşim ve ben çok uzun yıllardır sigara bağımlısıydık. Bir kaç kez deneyip sigarayı bırakmayı başaramamıştık. Bir seanstan sonra sigarayı tamamen hayatımızdan çıkardık. Biz bile bazen inanamıyoruz fakat gerçekten 2. bir seansa ihtiyaç duymadan bunu başarabildik.:) Sigaradan uzaklaşınca yaşam kalitemiz o kadar yükseldi ki bu kötülüğü bunca senedir neden kendimize yaptığımızı sorduk. Bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum ve herkese sigarasız bir hayat diliyorum.

Yenihayat Klinik

Ayşe Hanım merhaba, yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sigarayı bizimle beraber bıraktığınız için ve tekrar sağlıklı günlerinize geri döndüğünüz için çok mutluyuz. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Okan Berberoğlu

Merhaba.
13 mart pazartesi terapiye gittim. Geçtiğimiz sene farklı bir yöntemle bırakmayı denedim ama çok zorlandım ve 2 ay sonra yeniden başladım ve 2 ay boyunca içmediğim kadar sigaradan fazlasını 1 ayda içtim. Ancak biorezonans terapisi sonrası çıktım aracıma bindim. Elim otomatik sigara paketine uzandı. Tabiki paket boştu zaten canım sigara istemiyordu. Tamamen 22 yıllık kötü dostluğun oyunuydu bu. Vücudum terapi sonrası kuş gibi hafiflemişti. 22 yılın getirdiği el alışkanlığı dışında en ufak sinir stres yaşamadım. Yorumlara bakınca çok ümitsiz insanlar görüyorum. Ancak öyle değil. Bu terapinin diğer yöntemlerden farkı sizin vücudunuzu nikotin etkilerinden uzaklaştırarak yardımcı olması. Siz gerçekten bitirmek istiyorsanız bitecektir. Herkes her tedaviye aynı tepkiyi vermez. İlki size yeterli gelmezse terapiyi tekrarlama sözü ve ellerinden gelen tüm yardımı yapma konusunda kesinlikle samimiler.

Son olarak sigarayı kesin olarak bırakmama neden olan konuyu size söyleyeyim. Sigarayı evin balkonunda içerken 6 yaşında ki kızım yanıma gelmek istiyordu. Bir gün yine aynısını yaptı ben de azarlayıp kapıyı dıştan kitledim. Kapıyı açamayıp bana attığı o bakış (“beni azarlamana ve yanına gelmeme engel olan bu şey çok kıymetli olmalı” bakışı). Hayatımda ilk defa yaptığım birşeyden bu kadar utandım. Elimi yüzümü yıkayıp kızıma sarıldım ve kendi kendime “seninle dostluğumuz buraya kadar hain arkadaş” diyerek Yenihayat’ı aradım. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.

Yenihayat Klinik

Okan Bey merhaba, yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler dileriz. Yenihayat Klinik

Merhaba ücret bilgisi ve tedavi süreci hakkında bilgi alabilirmiyim.

Eşimle birlikte bırakmak istiyoruz. Aynı gün birlikte gelip seansa aynı vakitlerde girebilir miyiz. Ayrıca fiyat bilgisi alabilir miyim

yenihayatklinik

Nuran Hanım merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Eşinizle beraber gelirseniz 2 kişi için kampanyalı fiyatımızdan faydalanabilirsiniz. Terapiye beraber gelip aynı anda girebilirsiniz. Terapiyle ilgili diğer bilgiler için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Zeynep Gultekin

Merhaba ,Almanyada gelinimiz ,yigenim ve gelinimizin abi kizkardesi sizde gormus olduklari tedaviden sonra yaklasik iki aydir sigara biraktiklarini bana ilettiler ve cok memnunlar.Sizden ricam fiyat bilgisi alabilirmiyim.

yenihayatklinik

Zeynep Hanım merhaba, sigara bırakma terapimizden yakınlarınızın faydalanmış olmasından mutluluk duyduk. Terapiyle ilgili bilgi vermek için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

merhaba
tedavi süreci ve ücret bilgisi hakkinda bilgi alabilirmiyim ilginiz icin simdiden tesekkürlerimi iletirim

Hayri Bey merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Terapi süreci ve ücret bilgisiyle ilgili bilgi vermek için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Büşra Aleyna Şahin Özok

İyi akşamlar eşime sigarayı bırakması için yardımcı olmak istiyorum sizi buldum internetten ücretle iligili bilgi alabilir miyim acaba

yenihayatklinik

Büşra Hanım merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Detaylı bilgi verebilmek için tarafınıza geri dönüş yapılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Şükran GÜLEÇ

Ben sigara bağımlısıyım 2 yıl önce bıraktım ve çok zorlandım 1 yıl sigara içmedim ve bu süre içinde tam 17 kilo aldım onun için tekrar sigaraya başladım kilo vermeye başladım ama sağlık durumum iyi değil nefes almaktan zorlanıyorum ben sigarayı hayatımda istemiyorum bırakmak istiyorum bunun yanı sıra iştahımı kesen ve metabolizmayı çalıştıran birşey olmalı diye düşünüyorum ve sizin Biyofrekansı denemek istiyorum ücreti ne kadar bana dönüş yaparsanız sevinirim selamlar şükran GÜLEÇ

yenihayatklinik

Şükran Hanım merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. İştah kesen ve metabolizmayı çalıştıran terapilerimiz de mevcuttur. Sorularınızla ilgili bilgi vermek için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Fiyat hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Ve tam olarak neler yapılacağını öğrenmek istiyorum. 29 senedir sigara kullanıyorum. Çok uzun zaman olduğu için benim durumumda tedavi başarılı olur mu?

yenihayatklinik

Dilek Hanım merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Sigarayı uzun yıllar içmeniz durumunda da terapimizden faydalanabilirsiniz. Terapiyle ilgili bilgi vermek için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Merhaba , bende sigarayı bırakmak için çok uğraştım fakat başaramadım. Tek Seans da sigarayı bırakmak kulağa hoş geliyor, ücreti ne kadardır öğrenebilir miyim acaba? Şubatın ilk haftası istanbula geliyorum ona göre randevu yapmak istiyorum teşekkürler.

yenihayatklinik

Gülnaz Hanım merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Terapiyle ilgili bilgi vermek için size bıraktığınız numaradan ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Sigarayı bırakmak istiyorum, desteğiniz istiyorum yardımcı olur musunuz?

yenihayatklinik

Sayın Cuma T., sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Terapiyle ilgili detaylı bilgi almak için bize her zaman 0532 629 62 00 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Selam
Okuduğum yorumlarda kliniğimize gelenlerin hepsi pozitif olarak ayrılmış
Ücret ve Bilgi almak istiyorum

yenihayatklinik

Merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz ve güzel yorumunuz için öncelikle teşekkür ederiz. Detaylı bilgi verebilmek için tarafınıza geri dönüş yapılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

0531 605 87 26

Merhabalar fiyat bilgisi alabilirmiyim 2 kişi gelicez

yenihayatklinik

Merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. 2 kişi beraber gelirseniz kampanyalı fiyatımızdan da faydalanabilirsiniz. Terapiye beraber gelip aynı anda girebilirsiniz. Terapiyle ilgili diğer bilgiler için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Ben 30 yıldır sigara içiyordum ve birgün artık bundan kurtulmam gerektiğine karar verdim ve yeni hayat sağlık güzellik merkezine başvurdum randevumu aldım gittim herkes çok ilgili güler yüzlü buda beni çok mutlu etti ve ben tek seansta sigaradan kurtuldum 35 gün oldu ve gerçekten hiç zorlanmadım çok rahat oldu inanın bu kadarını beklemiyordum çok çok çoookk teşekkür ederim bırakmak isteyen herkes tereddütsüz yeni hayat kliniğine başvurabilirsiniz tekrar çok teşekkür ederim ilginize emeğimize bana çok büyük bir iyilik yaptınız Allah razı olsun hepinizden 🙏💚

yenihayatklinik

Serap Hanım merhaba, yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sigarayı bırakmanızda bizim de katkımız olduğu için çok mutluyuz. Yeni hayatınızda sağlık ve mutluluklar dileriz.
Yenihayat Klinik

Bir cevap yazın