Biyofrekans Kan Testi

• 6.400 maddeden oluşan geniş kapsamlı kan testi ile alerjiler, mikroorganizmalar gibi yüklerinizi tespit edip, kişiye özel terapiler ile pek çok rahatsızlığın önüne geçmek mümkün olabilmektedir.

Alman biorezonans teknolojisiyle yapılan kan testinde, gıda intoleransı testi, mantar-bakteri-parazit testi, alerji testi, ağır metal testi ve pek çok diğer maddeyi kapsayan test tek seferde yapılabilmektedir. 

• Yetişkinlerden, bebek ve çocuklara kadar her yaş grubuna test ve terapiler uygulanabilmektedir.

• Hemen arayın, kan testlerinde %10 indirimden ya da terapi paketi alana %50 indirimli kan testi kampanyamızdan faydalanın!

Biorezonans kan testiyle ilgili detaylı bilgi için ve kampanyalarımız için merkezimizi arayın.

0532 629 62 00

 

Biorezonans Kan Testi Nedir?

Biorezonans kan testi, vücudumuzda yük oluşturarak sağlığımızı olumsuz etkileyen maddeleri tespit edebilen geniş kapsamlı bir testtir.

  • Mevcut sağlık sorunlarınıza sebep olan, yaşam kalitenizi düşüren yükleri anlayabilmek için,

  • Herhangi bir görünür sağlık sorununuz olmasa bile, vücudunuzda her gün taşıdığınız gereksiz yükleri tespit edebilmek için,

  • Gelecekte oluşabilecek rahatsızlıkların önceden farkına varabilmek için geniş kapsamlı kan taramasının yapılmasını faydalı bulmaktayız.

Yenihayat Klinik'te yaptırabileceğiniz geniş panel kan testi,  Alman teknolojisi cihazlarla biyofiziksel olarak yapılır ve parmaktan alınan kan örneği üzerinde 6.400 patolojik maddenin frekans taraması gerçekleştirilir. Ayrıca, test sonucuna göre kişiye özel hazırlanan biorezonans terapilerine de katılmanız mümkün.

 

Kan Testi İçeriği

Alman biorezonans teknolojisiyle, parmağınızdan alınan yalnızca birkaç damla kan örneğinde 6.400 maddenin frekans taraması yapılabilmektedir. Kan testimizin içerisine gıda intolerans testi ve alerji testi de dahildirAşağıda saydığımız maddelere ait zararlı frekanslar kanınızda varsa, test sonucunuzda bunları pozitif olarak göreceksiniz.


TEK BİR TESTLE AŞAĞIDAKİ TESTLERİN HEPSİNİ YAPTIRMIŞ OLACAKSINIZ: 

→ Alerji Testi  (ör. ev tozu akarı, ofis tozu, polenler, kedi tüyü & köpek tüyü alerjisi, güneş alerjisi...)

→ Gıda İntolerans Testi  (ör. inek sütü, buğday, şeker, yumurta, çilek, histamin...)

→ Virüsler  (ör. Herpes, kilo almaya yol açan Adenovirüs 36, Epstein-Barr Virüs EBV...)

→ Mantar Enfeksiyonları  (ör. bağışıklık sistemini yoran Candida Albicans, Aspergillus küf mantarı...)

→ Bakteriler  (ör. mycobacterium, camplobacteri...)

→ Parazitler  (ör. kıl kurdu oxyuris, akciğer kelebeği, fasciolopsis...)

→ Kimyasal Maddeler Testi  (ör. formaldehit, benzin türevleri, temizlik maddeleri...)

→ Ağır Metal Birikimi Testi (ör. parfümlerin vücudumuza yüklediği alüminyum, amalgam dolgu kaynaklı cıva...)

→ Gıda Katkıları  (ör. E310, E339, E340, E620...)

→ Çevresel Toksinler ve Daha Pek Çok Madde...

 

Biorezonans Terapileri

Kan testinizin sonuçları çıktı, ve artık bu yüklerden kurtulmak istiyorsunuz. Merkezimizden randevu aldıktan sonra vakit geçirmeden terapilerinize başlayabilirsiniz. 

geniş kapsamlı biorezonans kan testi alerji testi gıda intolerans testi

Biorezonans terapileri, kan testi sonuçlarına göre tamamen kişiye özel olarak uygulanmaktadır. Biorezonans terapileri sonrasında hücrelerin bilgi alışverişi eski düzenli haline gelmesi ve hastalıklara sebep olan bu yabancı frekansların bedenimizden atılması amaçlanır ve terapiler esnasında günlük hayatınızda faydalı olabilecek bilgiler de aktarılır.

Biorezonans terapilerinde, oturarak veya rahat halde yatarken elinizde tutacağınız elektrotlar aracılığıyla frekans bilgileri vücudunuza iletilir. Biorezonans, ilaçsız, iğnesiz, yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Terapi sırasında negatif hiç bir şey (ağrı, acı vb.) hissedilmemekte ve tamamen doğal frekanslar esas alındığı için terapilerin yan etkisi bulunmamaktadır. Terapilere genellikle haftada bir gün gelinmesi yeterli olmaktadır.

 

Biorezonans Teknolojisi Nedir?

istanbul biorezonans merkezinde biorezonans test ve terapileri nasıl yapılır biorezonans nasıl çalışır

Biyofrekans (bilinen adıyla biorezonans), Almanya’da geliştirilmiş bir teknoloji olmakla birlikte günümüzde 90 ülkede 16.000'den fazla merkezde uygulanmakta olan, temeli kuantum fiziğine ve maddelerin yaydığı frekanslara dayanan bir test ve terapi yöntemidir.

Dünyadaki canlı ve cansız tüm nesnelerin kendine özgü frekansları vardır ve birer elektromanyetik alan oluştururlar. Alerjenler, virüs, bakteri, mantar gibi mikroorganizmalar, ağır metaller ve buna benzer sağlığımızı tehdit eden etkenlerin de kendilerine özgü frekansları vardır ve vücudumuza girdiklerinde metabolizmamızın titreşim ahengini bozarlar. Bu da uzun vadede çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. 

Sağlığınızı korumanız için 35 yaşından sonra her sene geniş kapsamlı kan testi yapılmasını tavsiye ediyoruz. 

Sağlıklı günler dileriz.

sizde sigarayı istanbul biorezonans merkezinde bırakabilirsiniz. sigarayı bırakın hayatı bırakmayın. bırakabilirsin


Yenihayat Klinik İletişim Sayfası için tıklayınız.

Diğer Biorezonans Terapileri için tıklayınız.

 

 

6 comments

Test fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim.

yenihayatklinik

Güven Bey merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Biorezonans kan testiyle ilgili bilgi vermek için size bıraktığınız numaradan ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Gıda intolerans testi fiyatı nedir

yenihayatklinik

Zeynep Hanım merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Gıda intolerans testi ve biorezonans 6.400 maddelik kan testiyle ilgili bilgi vermek için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Bu kan restinin ücreti nedir acaba

Emel Hanım merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Biorezonans kan testiyle ilgili bilgi vermek için bıraktığınız numaradan size ulaşılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.
Yenihayat Klinik

Bir cevap yazın