En Çok Tercih Edilen Biorezonans Terapileri:

Sigara Bırakma Terapisi

2 saat süren terapimizle sigarayı kolayca bırakabilirsiniz. Biyofrekans terapisi sonrasında vücudunuz toksinleri ve nikotinleri atmaya hemen başlayacak.

Yazının Devamı...

Biyofrekans Kan Testi

Tek bir testle, vücudunuzun tepki verdiği ve bağışıklık sisteminizi yoran 6.400 madde tespit edilebilmektedir. Biorezonans kan testi içeriğine bakın.

Yazının Devamı...

Alerji Testi ve Terapisi

Alerjileriniz var ve neye karşı olduğundan emin değilsiniz. Geniş kapsamlı alerji testimiz tam size göre. Biorezonansla yapılan alerji terapileriyle alerjilerinizden kurtulmanız da mümkün.

Yazının Devamı...

Gıda İntolerans Testi ve Fazla Kilolar

Kilo problemleri, sindirim bozukluğu, şişkinlik, migren, İBS, sivilceler... Gıdalar birçok rahatsızlıkta baş rolde olabiliyor. Gıda intolerans testi ve terapileriyle yaşam kalitenizi artırın!

Yazının Devamı...

 

Diğer Biorezonans Terapileri:

ağır metal desti detoks ve detox uygulamaları istanbul biorezonans merkezinde

Ağır Metal Detoksu

istanbul biorezonans merkezinde yorgunluk halsizlik motivasyon düşüklüğü ve düşük performans için biorezonans terapileri yapılmaktadır

Kronik Yorgunluk

istanbul biorezonans merkezinde bağırsak için özel test ve terapiler yapılmaktadır. mantar parazit virüs ve bakteriler sağlığınızı bozabilir

Bağırsak Sendromları, İBS

istanbul biorezonans merkezinde nasıl kolayca alkol bırakılır, alkol bağımlılığına son alkole son rakı şarap votka viski bira bağımlılığı

Alkolü Bırakma Terapileri

 


 

#Biorezonans Testleri:  Alerji Testi, Gıda İntolerans Testi, Ağır Metal Birikimi, Mikro Organizmalar (Candida, virüsler, mantarlar vs.), Kronik Yorgunluk, Bağırsak Sendromları...  (Diğer Testlerimizi Sorunuz)

#Biorezonans Terapileri:  Alerji Terapileri, Gıda İntoleransı, Sigara Bırakma, Alkol Bırakma, Anti-Candida Terapileri, Kilo Fazlalıkları, Egzama Terapileri, Ağır Metal Birikimi, Kronik Yorgunluk...  (Diğer Terapilerimizi Sorunuz)

 Yenihayat Klinik İletişim Sayfası için tıklayınız.

Yenihayat Klinik Ana Sayfası için tıklayınız.